Skip to main content Skip to search

BCVO Logistics Sp. Z o.o. należy do grupy BCVO.

Jako grupa firm mamy możliwość świadczenia usług transportowych w wielu kategoriach specjalistycznych oraz w większości krajów europejskich.

Całość jest koordynowana w przypisanych biurach europejskich. Mamy oddziały w Polsce, Belgii, Niemczech, Rumunii i Hiszpanii. Z tych punktów nasi dysponenci codziennie obsługują przesyłki w każdym z krajów Europy.

Magazyny

W Almerii, Roeselare i Rekkem posiadamy magazyny z komorami chłodniczymi i wieloma dokami załadunkowymi do przechowywania i dystrybucji.

BCVO Logistics Sp. z o.o. Flota

100% naszej floty to nowe pojazdy, wymieniane maksymalnie co 36 miesięcy. Wszystkie pojazdy są wyposażone w system GPS, umożliwiający naszym klientom śledzenie przesyłki towarów. Oferujemy również usługę szybkiego przewozu w obsadzie podwójnej.

BCVO Logistics Sp. z o.o. Pracownicy

Nasz personel jest wysoce wykwalifikowany i odbył szkolenia w grupie BCVO. Możemy również pochwalić się kadrą władającą następującymi językami: polski, angielski, hiszpański, niemiecki, francuski, rumuński, rosyjski i holenderski. Mamy 24-godzinny serwis w nagłych wypadkach.